| Vasilevasile26 a întrebat:

Am făcut sex cu prietena mea in a 4 zi de menstruație neprotejat, puțin spus sex, am bagat-o de cateva ori și gata că ne-am dat seama că nu e prea bine și voiam sa știu dacă există riscul să rămînă gravida. Menționez că s-a băgat doar de 6-7 ori fara sa iasă sperma sau lichidul pre-ejaculator

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pe ciclul menstrual, este imposibil sa lasi femeia gravida, dar ii poti provoca o infectie vaginala.

| Emilian65 a răspuns:

Dacă nu ai ejaculat în ea, nu este posibil sa rămână gravida.

| Madaxo97 a răspuns:

Nu există șanse de sarcină

| Siderat99 a răspuns:

Nu există.