| Fleica a întrebat:

Am facut un control si nu am ciclu ok. nu-i regulat si am un ovar inactiv. am luat un tratament. Prima oara mi-a facut ecografie si analize la sange si eram virgina. acum ceva timp mi-am inceput viata sexuala si trebuie. sa fac iar analizele...se va vedea ceva?

4 răspunsuri:
| anka89 a răspuns:

Deci daca iti face ecograf nu se va vedea, dar daca incearca cu alta cred ca isi va da seama doctorul

| Pustoaicka50 a răspuns:

Da din pacate se va vedea ca nu mai esti virgina.PWP sper ca ti-am fost de ajutor

| anonim1990 a răspuns:

Da normal ca o sa se vada ca nu mai esti virginawinking

| vanblue28 a răspuns:

Poi normal ca se va vedea!