| anonim_4396 a întrebat:

Am fost cu o fata vreo 8 luni. si dupa ne-am despartit si am ramas prieteni.Am iubit-o atat de mult incat daca ii spun ca am pe altcineva nu ma crede. crede ca ea e mereu pe locul 1. Ce sa fac?

10 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Nu o mai baga in seama.si concentreaza-ti toata atentia pe actuala.o sa iti de-a seama singura ca numai e locul 1 cum credea.

| Ririru a răspuns:

Nu inteleg de ce esti nevoit sa ii explici ei ceva, este o fosta. Nu este problema ei ce faci tu. Pare putin cam inganfata si trebuie tratata ca atare.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Esti tanar, nu te inhama la relatii mai lungi de 6 luni, trece tineretea pe langa tine

| ArianaDwen a răspuns:

Sa nu iti pese, zic? Nu trebuie sa demonstrezi nimanui nimic. Atata timp cat tu stii ca ai pe cineva, nu vad de ce te-ar interesa parerea ei, sau implicit a altora. happy

| LoveSleep a răspuns:

Nimic, las-o să se simtă importantă.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ii arunci un " Nu trebuie sa-ti dovedesc tie nimic. ". Si acum pe bune, nu trebuie sa-i dovedesti nimanui nimic, daca ea inca vrea sa creada ca e pe locul 1 sa creada, o sa vada cand relatia o sa avanseze.

| NameHarris a răspuns:

Simplu demonsteazaiwinking

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Demonstreaza-i ca nu e asa laughing cu indiferenta totala, si cand va veni timpul, cu o noua relatie serioasahappy

| GeorgianaSoare23 a răspuns:

Fii indiferent vis a vis de ce crede ea. Trateaza-o ca pe o simpla cunostinta. O sa se prinda..candva.

| Kalina23 a răspuns:

Ce importanta mai are ce crede ea daca v-ati despartit? Ea e inca in relatia voastra, inca nu accepta ca s-a terminat si sunt convinsa ca daca i-ai propune sa va impacati, ar accepta imediat. Nu ai ce sa faci tu, doar fii distant, mai rece, o sa inteleaga singura ca nu mai esti iubitul ei, ci doar un prieten