| anonim_5109 a întrebat:

Am fost cu un tip o vreme indelungata, apoi ne-am despartit. Acesta are o relatie cu alta fata se presupune ca o iubeste. Totusi ma priveste foarte atent. Imi urmareste miscarile. Nu doar eu am remarcat asta. Eu una cand iubesc pe cineva nu mai privesc asa insistent fostul. De ce credeti ca ma priveste atat de intens? Tinand cont ca totusi are prietena de ceva timp. Va multumesc celor care raspundeti. Dana. [FunDa]

Răspuns Câştigător
| Pissy a răspuns:

Si-a dat seama ce a pierdut. :*

4 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Probabil il atragi fizic, sau altcumva. dar asta nu e iubire.

| BlueHusky a răspuns:

Frumos zis "nu mai privesc asa ""intens"", privesti dar nu intens happy.
Inca mai vrea ceva de la tine.

| InoTkd95 a răspuns:

Poate ca totusi are grija nu cumva sa umblii cu altul smug - gelozie; sau poate te priveste inca cu admiratie :* cine poate stii, baietii sunt foarte ciudati, dar nu de neinteles.winking

| Maya_9911 a răspuns:

Are dreptate @Gigiro. mai multe sanse e sa'l atragi fizic happy si ai spus ca ati fost o vreme indelungata impreuna. totusi, va leaga niste clipe!