| mY-MuM-OverMediCateS-m a întrebat:

Am fost cu X anul trecut si s`a laudat la toti ca e cu mine.Cand ne-am despartit a fost totul ok. Acum el inca se mai tine dupa mine si toata scoala crede ca sunt cu el ( si in special un baiat de care imi cam place). Acel baiat mereu cand ma vede ma striga "gagica lu X". Cum pot sa-l fac sa nu ma mai strige asa? am incercat sa-i explic de 100 de ori ca nu sunt cu x dar degeaba...va rog ajutati`ma. Fundita; x

3 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Cupleaza-te cu y!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la baiatu' de care iti place si spune-i ca iti place de el si ca daca vrea sa fie cu tine...si daca da atunci toti o sa vada ca esti cu celalalt baiat si nu o sa mai te strige nimeni "gagica lui x"

| blade_8047 a răspuns:

Da, data viitoare cand te mai striga "gagica lu X" te duci la el si ii "bagi limba in gura" sa vezi dupa