| anonim_4396 a întrebat:

Am fost impreuna cu o fata. Eram pe la ea si ne uitam la un film (nu porno). Dupa film s-a pus peste mine si a inceput sa ma sarute si m-a intrebat ce parere am despre sex si daca vreau sa o facem. Eu am zis ca o parere bna si sa o facem.
S-a dus la geanta, a luat prezervative. dupa un preludiu mi-am pus prezervativul si i-am bagat-o de cateva ori. Am vazut-o ca nu o doare si am scos-o si nu era sange. Si i-am zis ca credeam ca e virgina (avea 18 ani) si ea mi-a zis ca e virgina si ca nu e neaparat sa ii curga sange.
Am mai facut-o de cateva ori cu ea de atunci si niciodata nu i-a curs sange, doar avea gemete.
Ce parere aveti despre fata? Ce parere aveti de intamplare?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te-a pacalit fetita. Daca umbla si cu prezervative in geanta, e clar ca nu este la prima abatere de acest gen.Bine ca ati facut-o protejat.Ca cine stie ce se mai intampla peste cateva luni. Oricum, e clar ca nu ai fost nici primul dar nici ultimul.

| SMaricel a răspuns:

Nu era virgina, datorita himenul care a fost spart de altcineva sau de tine insasi mai baiete!

| neutrino a răspuns:

Este o fata careia ii place mult sexul si se protejeaza.

| Alcyon a răspuns:

Fata ta e virgina in urechi laughing

| Lizzu a răspuns:

Cred ca e o mica minciuna presarata si cu adevar.
In sensul ca : daca o fata e virgina si himenul se rupe nu trebuie sa curga sange neaparat.
Depinde, in functie de organismul fiecareia.In unele cazuri sangereaza, in altele nu. Nu e o regula.

--Fata nu era virgina totusi pentru ca o fata care nu a mai facut sex vreodata nu se urca pe tine fara retineri si nu face ea primul pas in privinta asta.
-In al doilea rand nu umbla cu prezervative in geanta.
-In al treilea rand nu te invita la ea acasa sa vedeti un film daca stie ca e posibil sa ajungeti la sex.

Dupa mine, ea a prevazut ca o veti face asa ca te-a invitat la ea tocmai cu intentia asta.

Totusi e posibil sa te placa. Vorbeste cu ea si vezi ce-si doreste ea de la tine. Daca te vrea doar ca si partener pentru sex ori ca si iubit.

Acum nu trebuie sa iti faci o parere gresita despre ea din cauza asta. -Poate e atrasa puternic de tine si pur si simplu a vrut sa fiti impreuna in acel moment si in acea zi.
Nu e nimic rau in asta mai ales daca sunteti constienti si va protejati.

happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In general virginele iau prezervative dupa ele si propun baietilor sa faca sex. 100% era virgina. Daca stau sa ma gandesc, inca mai e.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Conteaza ca mai era sau nu virgina, sa fi multumit ca a avut prezervativ ea, ce este acela preludiu?

| Madayna a răspuns:

Nu cred ca era virgina.

| trixiiie a răspuns:

Sunt persoane pe care nu le doare când se dezvirginează. Dar sânge, de obicei curge... Nu vreau să fiu rea, doar realistă. Cred că te-a minţit.

| Anndreyy a răspuns:

Inseamna ca ne virgina mai ales ca avea prezervative in geanta