| anonim_4396 a întrebat:

Am fost in vacanta cu familia unde am cunoscut un tip foarte dragut si nu am apucat sa vorbesc cu el decat in ultima zi. dupa am vorbit pe facebook, mi-a spus ca sunt draguta bla bla..Credeam ca e ceva trecator,dar ma gandesc destul de des la el si deocamdata nu vreau o relatie cu un baiat din orasul meu, asa ca nu o sa imi treaca prea curand..stiu ca e cam aiurea,dar el sta in alta tara, este cam imposibil sa ne vedem si nu stiu ce sa fac.

4 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Bună!
Cel mai bine ar fi să-l uiți. Puteți rămane amici.
O zi bună!

| Danysan a răspuns:

Trebuie sa faci ce simti tu cu adevarat. Daca te gandesti la el inseamna ca e un tip care nu e un (oarecare pentru tine). Relatile la distanta greu rezista si trebuie sa ai incredere foarte mare. Daca tine cu adevarat la tine poate o sa vina sa te vada.Trebuie sa fi atenta ca poate e si un mare cuceritor-daca te-a vrajit pe tine asa crezi ca nu poate sa o faca si cu alta fata? Ideea e sa vb in continuare cu el dar sa nu te arunci catre lucruri mai importante, fi mai rezervata si vezi pe viitor cum se comporta.Cat despre distanta dintr-e voi -ei bine daca are o varsta si isi permite poate sa vina sa te vada.Dar ai grija, un baiat care vine din alta tara pentru tine are asteptari destul de mari :-p.Tu dca ai fi in locu lui cum ai gandi?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pastreaza legatura cu el ca AMICI!
Intre timp, poti iesi si cu alti baietiwinking.

| Andreeacordos a răspuns:

Nu prea rezista relatiile astea, dar timpul le rezolva pe toate.Acum sigur nu crezi asta, dar mai tarziu vei vedea. Daca vrei sa uiti de el, rupe orice legatura.Eu dupa ce i-am dat block si nu mi-am mai amintit de el, acum pot sa ma uit la pozele lui si sunt foarte ok happy