| DOMNUOlandez a întrebat:

Am fost la curve si m-a enervat una si am batut-o de am innebunit-o.
Și a plecat la poliție.
Acum astia imi fac dosar penal?

Ma baga la pușcărie?

11 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu ar fi deloc exclusa si o asemenea posibilitate. Depinde de numarul de zile de ingrijire medicala necesare pentru a se pune pe picioare. Sau de achitarea sumei de ''impacare'' convenita. laughing

| mihai69 a răspuns:

Orice e posibil. Sper totuși să ajungi și pe acolo, să vedem dacă mai ești la fel de dur... sau devii tu curva colegilor...

| Emilian65 a răspuns:

Da.

| GoldenZenith a răspuns:

Și marmota?

| HazelEyes77 a răspuns:

E posibil sa ti faca dosar penal daca ai batut o iti dai seama. Ce a fost in capul tau atunci? Chiar nu merita.

| Justme1997 a răspuns:

În 2017 aveam 14 ani și acum ești la curve?

Răspuns utilizator avertizat
| 90210 a răspuns:

Daca se interneaza si primeste mai mult de 90 de zile de spitalizare atunci bafta!

| asdf2kpower a răspuns:

Păi și aia nu avea pește? S-au l-ai bătut și pe ăla? Nu-i de bine, se dublează pedeapsa.

| Matteo1234 a răspuns:

Pregateste-te sa devi tu curva la inchisoare, si acolo o sa primesti mai multa bataie decat bataia pe care i-ai dat-o fetei

| xFlo a răspuns:

Imi pare rau cand aud cazuri de genu...stiu o fata care practica prostitutia pentru ca are parintii bolnavi de cancer iar daca s-ar angaja nu s-ar descurca cu bani pentru intretinerea ei si a parintilor pe care ea ii sustine... pacat,nimeni nu ajunge sa fie c***a din placere,ci din nevoie,din durere,pentru ca nu stie sa faca altceva, pentru ca asa a crescut, pentru ca nu a avut sansa la educatie sau pentru ca nu a avut sustinerea familiei, sub un aspect neplacut, o figura "enervanta " si poate inculta poate zace mai multa suferinta decat ai pute duce tu happy