| SuntFataInPlm a întrebat:

Am gasit baiatu d care imi place pe fb, si mi-e frica sa-i dau add, n-am vorbit in viata mea cu el, poate ma crede obsedata? ca saptamana asta la scoala m-am uitat cam mult la el. voiam sa ii arat ca-l plac... am adaugat prieteni lui, cativa, ca asa ii apare si lui de mine oh god

Răspuns Câştigător
| DroGhys a răspuns:

Doamne... deci sunteti imposibile serios. Uita-te la raspunsurile date de mine aici poate te vor ajuta. Daca nu imi spui si iti raspund si iti zic cum sa faci.

http://www.tpu.ro/......ace-de-el/

si aici:

http://www.tpu.ro/......ca-sa-imi/

| SuntFataInPlm explică (pentru DroGhys):

I-am dat :3 Ce-o fi o fi, daca nu ma place, il scot si gata. Trec peste dupa. Nu? happy

15 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

De ce sa iti fie frica? Mare lucru sa dai un add...

| SuntFataInPlm explică (pentru T0T):

Am scris mai jos ca i-am dat. Tu nu intelegeai ca imi era frica sa nu ma placa, si ma itristez foarte repede eu, si scap de greu. Nu vreau sa sufar...

| DroGhys a răspuns (pentru SuntFataInPlm):

Nu risti, nu castigi. stii cum e vorba. Accept te asigur ca iti da, dar in caz ca nu te place, stai linistita lumea nu se rezuma la o singura persoana. Cand cineva pleaca din viata ta, face loc pentru alta persoana mai buna.winking

| SuntFataInPlm explică (pentru DroGhys):

Multumesc mult ^_^ Sper sa accepte, ca are vreo 7 conturi, i-am dat add pe cel care a pus poza ultima oara, celelalte sunt din 2014... In fine happy Sper sa intre... Mai poti sa imi spui un lucru? Cand e cu prieteni lui, la scoala, nu se uita la mine, dar cand e doar el, singur, se uita, de ce? Bine uneori si cu prieteni se mai uita dar pentru o secunda, de ce? Ii e frica sa il vada prietenii lui sau nu ma place?

| DroGhys a răspuns (pentru SuntFataInPlm):

Nu este obligatoriu sa nu te placa. Poate este rusinos, poate prietenii lui nu stiu ca lui ii place de tine si el nu vrea sa afle. Poate ii place de tine dar ii este frica sa iti spuna si nu vrea sa se faca de ras.

Chestia este ca atunci cand esti cu prietenii trebuie sa stai cu ei, ca mai arunca el o privire cand nu esti tu atenta sau cand esti, e partea a doua. Daca nu ii placea nu se mai uita dupa tine.

| SuntFataInPlm explică (pentru DroGhys):

Nu se uita la mine cand eu sunt atnta. De multe ori il prind uitandu-se la mine si cand ma intorc, se intoarce si el.

| DroGhys a răspuns (pentru SuntFataInPlm):

Pai este clar ca este rusinos sau ii este si lui frica sa nu il refuzi.
Stii? Am impresia ca la amandoi va place unul de celalalt si nu aveti curajul sa va spuneti happy

| SuntFataInPlm explică (pentru DroGhys):

Eh. nu cred, asta e, eu o sa-l uit, mi se pare cam indiferent, si un pic nesimtit, si prea... neserios, nici o secunda nu-i serios, cam exagerat, desi imi place foarte mult de el... nu are rost. Nu al lua nimic in serios daca as vori cu el, am anulat cererea de prieteni, oricum nu o accepta sau nu o vedea. happy El de ce nu face niciun pas "spre mine"? doar eu?! m-am saturat, si eu sunt foarte timida dar tot am facut ceva pentru ca il plac, i-am aratat lucrul asta, dar el, e pe alta planeta, jur ca nu inteleg, sper ca nu va fi asa cu toti baieti de care imi va place nu?

| DroGhys a răspuns (pentru SuntFataInPlm):

Nu va fi asa cu toti dar ATENTIE: Multe fete au crezut si de mine ca sunt fitos, increzut, neinteresat, golan sau alte chestii si dupa ce m-au cunoscut au zis ca nu le vine sa creada. Se poate sa fie si aici cazulwinking

| SuntFataInPlm explică (pentru DroGhys):

Ok... i-am dat din nou add rolling on the floor))

| SkyPilot a răspuns:

Adauga-l si pe el. Mai rau e ce ai facut, ii pui pe toti numai pe el nu, ce o sa creada?
Ca sa ii arati ca il placi, te uiti in ochii lui si ii zambesti.

| nanami791haruka a răspuns:

Si eu am avut un caz asemanator..eu zic sa i dai add pentru ca nu ai nimic de pierdutlaughing Si ce-i daca te-ai uitat la el nu stiu cum? Te-a luat valu!laughing Nu o sa te creada in niciun caz obsedata sau ceva in genu'! ASA CA FA BINE SI DA-I ADD FARA PROBLEME!

| SuntFataInPlm explică (pentru nanami791haruka):

Si ce ti s-a intamplat tie dupa ce i-ai dat add? :3

| corbulalbrosu a răspuns (pentru SuntFataInPlm):

Fiecare dintre ei a recitat cate o poezie filozofica. laughing Acum pe bune te asigur ca va fi super incantat sa discute cu tine. Incearca, ai curajul necesar daca doresti sa fii fericita in acest weekend.