| Audir8etron a întrebat:

Am impresia ca iubita ma înseală.
Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Fa i masaj

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Stai de vorba cu ea.
Sau apeleaza la Ernest big grin

| Emilian65 a răspuns:

Daca tu ai impresia ca te inseala, intreab-o si vezi care este raspunsul ei. Daca este da, atunci nu are rost sa-ti pierzi timpul cu ea, las-o si gaseste o fata care nu te inseala si care te iubeste cu adevarat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreab-o pur si simplu. Nu are rost sa te complici sa afli mai multe amanunte. Daca iti raspunde sincer ia o decizie. Daca ocoleste, nu te mai complica.

| Kuws6 a răspuns:

Eu zic sa ii spui direct ca asta crezi si sa vezi ce raspunde ea. Daca te insala si isi asuma tot ceea ce face, o sa recunoasca cu demnitate. Daca e adevarat, nu iti ramane decat sa te desparti de ea si sa iti continui viata, chiar daca e greu. Tine minte ca daca te insala o data, o sa o mai faca si nu cred ca vrei sa fii folosit.