| cristi455 a întrebat:

Am intrat si sunt nou.as vrea sa pun o intrebare. Iubiti?

25 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, da normal ca iubesc; iubesc natura, familia, prietenii, rudele, iubitul in speciallove struck... familia si iubitul iubesc cel mai mult pe lumea asta si nu stiu ce m-as face fara ei.Pe iubitul meu il iubesc enorm de mult, il cheama Cristi ca si pe tinelaughing.

| Libelle a răspuns:

Din pacate da...

| Hmmmm a răspuns:

Nu as putea sa traiesc fara sa iubesc. iubesc o gramada de lucruri si o multime de oameni.
iubesc melodia pe care tohmai o ascult, imi iubesc prietenii in special pe cea mai buna prietena care tohmai m-a certatlaughing, imi iubesc parintii, il iubesc pe varul meu deoarece iar ma enerveazalaughing, iubesc parcul din spatele blocului, iubesc camera in care stau acum, iubesc faptul ca azi am levenvit toata ziua, iubesc catelul de care trebuie sa am grija azi si maine ...lista e prea lunga.

| lyrics a răspuns:

Daca te referi la sentimele pentru un iubit
da. iubesc si sunt iubita
iubesc din tot sufletul, cum nu am mai iubit, chiar daca in iubire este si suferintsa
si sper sa nu se termine niciodata sentimentul asta

| Rukhsandra a răspuns:

In momentul asta... da big grin
Tu?

| shtephie a răspuns:

Da, iubesc oamenii, natura, muzica, cititul, plimbarile in parc happy

| Puf a răspuns:

Toti iubim in felul nostru! love struck

| Emma a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaa:X:X:Xdin toata inima
XoxO

| devilll a răspuns:

Imi doresc sa iubesc

| Gosh. a răspuns:

Normal, imi iubesc familia, prietenii.
happy
Si atat.

| myrazvy a răspuns:

Iubim. de ce? vrei sa iubesti si tu si nu sti cum? simplu casca gura ca si cum ai manca.

| nicoleta01 a răspuns:

Da love struck foarte mult

| Bubu a răspuns:

Iubesc multe happy tu?:*

| dedesh a răspuns:

Dahappyorice om iubeste ceva pe lumea asta, nu?

| cccristi a răspuns:

Ce intrebare e asta, alta mai buna nu ai gasit?

| vip 2010 a răspuns:

Da iubesc. Iubesc totul...viata cu bune si rele, familia, oamenii, intr-un singur cuvant iubesc tot! Eu,,, iubesc tot dar, acel '' tot'' ma iubeste pe mine sad...
P. S : Daca n-as iubi, la ce naiba-as mai trai straight face?

| sdfgsdf a răspuns:

Mi-ar place dar nu am pe cine! happy

| PisicaAristocrata a răspuns:

Da, iubesc.

| A.be.ce a răspuns:

Da love struck, nici nu se pune problema! happy tu iubesti?

| patty32 a răspuns:

Da, iubirea e cel mai ...nobil sentiment drooling day dreaming
Nu trebuie sa iubesti pe cineva, poti iubi ceva, poti sa ai o pasiune, orice.
Eu iubesc si pe cineva blushing [si slava Domnului ca e sentimentul reciproc laughing ]
Si multeeee "ceva-uri" happy
Am hobby-uri, prieteni, etc etc happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.love struck

Oricine iubeste! Ca iubeste pe mami, pe tati, natura, pe vecina, colega de banca sau jumatatea salove struck toti au sentimente pure legate de ceva sau cineva... Si ca orice fiinta cu suflet si ratiune. DA, iubesc si eu! Tare tare love struck cum n-o poate face nimeni.[zic eu [glm]]happy TUU?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da... iubesc chiar foarte mult si ador sa fiu si eu iubita si rasfatata:X

| ana1234 a răspuns:

Da...iubesc chiar foarte mult si ador sa fiu si eu iubita si rasfatata:X

| angelsnastea a răspuns:

Iubesc, dar na cam "chinui"cu dragostea

| alexandru555 a răspuns:

Si eu iubesc, foarte frumoase raspunsurile voastre, am vrut doar sa ne mai aducem si noi aminte ca iubim dar va ca unii sar cu gura cum ar fi myrazvy(singur nu te iubeste nimeni la cat de infumurat esti).