| RAY a întrebat:

Am jignit pe cineva aici de pe TPU si ma mustra constinta, ce pot face?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Impaca-te cu ideea ca ai actionat asa cum ai simtit la momentul respectiv. Lasa mustrarea si continua sa spui lucrurilor pe nume.

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

O donatie.

| LoveSleep a răspuns:

Mai jignește. În cele din urmă te obișnuiești laughing

| Doub a răspuns:

Îţi ceri scuze.

| minrest a răspuns:

O scuza si o mica explicatie la acelasi topic would do. Asta nu te injoseste cu nimica, dimpotriva. Salut.

| L1feDRAIN a răspuns:

Sa iti ceri scuze, dar daca te ignora... din pacate trebuia sa te gindesti de mai inainte.

| j1NNNx a răspuns:

Cere-ti scuze de la persoana respectiva.

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Cere-i scuze, si ia aminte, ca data viitoare sa te controlezi!

| Maxnonymus a răspuns:

Spovedeste-te.