| stefanalcea a întrebat:

Am lasat`o pe una gravida da nu cred ca e cu mine...ce sa fac?

12 răspunsuri:
| AdyAdeluş a răspuns:

Astepti pana se naste copilul (daca nu face avort) si fa un teste de paternitate.

| RAY a răspuns:

Dai banii sa avorteze, sau mai gandeste si tu la alte posibilitati bine ca acum nu-i de tine da de ce ai lasat-o gravida sti cum esti nu? porc

| neutrino a răspuns:

Adica ai lasat-o gravida cu altul? Capul face, capul trage.

| h3r a răspuns:

In prima parte a intrebarii afirmi ca ti-ai lasat gagica gravida, pe la mijlocul intrebari zici ca nu esti sigur, iar in final nu ai habar de ce ai putea sa faci.
Daca ai lasat-o gravida intr-adevar tu, atunci o sa-ti asumi raspunderea. Ma rog, amandoi de fapt.
Cum v-a placut "dragostea" o sa va placa si copiii.
Nu va ganditi sub nicio forma la avort.

Take care!

| MariaChrii a răspuns:

Test de paternitate adica te duci cu ea laun spital si sp ca vrei sa faci un test de paternitate cunoscut ca si test adn:D
Preturile pornesc de la 185 euro. Daca ai nevoie de acest test intr-un proces, sa stii ca exista si variante mai putin costisitoare (HLA, testul serologic).

ai aici un site cu testul de paternitate
http://www.easydna.ro/test-de-paternitate.html

| DWDT a răspuns:

Pai daca ai lasat-o tu gravida cum sa nu fie gravida cu tine? *enormous facepalm*

| LikeACandyxD a răspuns:

Tu nu stii sa formulezi o propozitie coerenta nu?
Cica " Am lasat`o pe una gravida da nu cred ca e cu mine" Pai cum ai lasat-o daca nu stii al cui este?
Si mai zici si "una" Nu stii cum sa respecti o fata nu?

| ZiZan a răspuns:

Sa iti traisca copiii nepoate!

| alynadulcik a răspuns:

Ai lasat-o sau nu? Daca da! Esti fraier in toata regula

| eu221 a răspuns:

Daca esti sigur ca nu tu. tunci nai de ce sa iti faci griji. cine stie ce fel de fata e ea

| Liviu_Stancu_1997 a răspuns:

Am si eu o intreare am lasat o fata gravida de 16 ani acum 3 zile si nu vrem sa pastram copilu se poate cu fro pastila fara sa avorteza?

| Liviu_Stancu_1997 a răspuns:

Am lasat-o pe una gravida acum 3 zile ce fac?