| DiannaDi a întrebat:

Am luat hotararea sa ma despart de prietenul meu, dupa un an de relatie. Nu a fost vorba de inselat, vina a fost faptul ca ne certam zilnic iar eu nu mai suportam sa fie rece cu mine si sa fie doar pentru el iar eu sa fiu catelusul lui. Mi-a spus ca stie ca nu pot renunta la el. Replica asta m-a pus rau pe ganduri. Vina a fost a mea, da, cand ma intorceam mereu la el cand ma cauta. Acuma m-a cautat de cateva ori dar nu i-am raspuns si am aflat ca e pe cale sa se bage in seama un una ieftina rau. Eu nu il mai vreau, insa vreau pentru linistea mea, sa stiu daca ii va parea rau dupa mine vreodata? Eu sufar rau acuma si vreau sa stiu daca il va dorea si pe el vreodata. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| EuforikcuKappa a răspuns:

Si cum am putea sa iti raspundem la o astfel de intrebare?
Mergi inainte,asta conteaza.
Daca nu a stiut sa te pretuiasca cat a stat cu tine, oare mai conteaza daca sufera sau nu?!
Apreciaza faptul ca tu ai oferit ceva spre deosebire de el, apreciaza asta la tine si tine capul sus.
Sau poti sa te intorci, poate o sa iti arunce si tie un os, sigur mai sunt "cateluse" ce stau la rand happy
PACE!

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asta nu conteaza asa mult, important e sa il bagi in vaginu lu masa

| neutrino a răspuns:

Fii linistita, nu-l va durea nicaieri. Nimeni nu-i de neinlocuit.

| L1feDRAIN a răspuns:

Daca se comporta rece cu tine..nu cred, dar daca te cauta ar fi posibil..cind va fi prea tirziu asa e mereu. Niciodata nu e cum iti doresti tu (nici eu...nimeni soarta decide.).

| Vampir007 a răspuns:

Nu cred ca il va durea, dar ai grija s-ar putea intoarce la tine si tu sa cazi in plasa lui si sa o iei de la capat, mai bine iti gasesti si tu pe cineva, il vei uita!

| Zombalo69 a răspuns:

Daca se comporta rece cu tine si nu dadea semne ca te iubeste e posibil doar sa il doara in cot/fund alt undeva nu cred.