| 5SOS a întrebat:

Am mai pus intrebare asta dar nu mi-a raspuns nimeni!sadva rog eu v-am ajutat ajutati-ma si voi pe mine, deci vreau sa imi fac un id nou de mess dar nu stiu cum sa mi-l fac; ce nume sa dau avand in vedere ca ma cheama Neda happy si vreau sa aiba semne ca inimioarelehappydau funda, vot ce vreti voi dar raspundeti!

Răspuns Câştigător
| Isabelamaria21 a răspuns:

Bună,păi ca id îţi dau câteva exemple.

sweet.neda
candy.girl.neda
me.nedutssa
extra.acidd
dropss.toxicc
toxic.girl
lemon.toxicc
Şi cu semne cum vrei tu ca să îţi apară

ღ♥•º°"˜¨ ¨˜"°º•♥ღЙЭĐÚ†§§ д ღ♥•º°"˜¨ ¨˜"°º•♥ღ

ЙЭĐÚ ▄ █ ▄ █ ▄ █ ▄

♥ ♦ЙЭĐд♥ ♦(majusculele astea)
♪ ♫ЙЭĐÚ†§§Ú♪ ♫(prea multe majuscule)

O seară plăcută! Pa, pa!

2 răspunsuri:
| 5SOS explică:

Lexy mssss mult de tot ador mult idurile mai ales alea doua u semne:*:&meriti funda!:X:X

| Vooortex a răspuns:

Alege tu un nume, ca pe urma daca iti spune unu sau altu' zici ca nu iti place...tu stii care ti se potriveste mai bine.