| Destroyer135 a întrebat:

Am mai pus o data intrebarea asta si mai astept niste pareri va rog.

Imi place de o fata care este in clasa cu mine.Am inteles ca ii place sa stea in banca cu mine, mereu o fac sa rada, chiar acum cateva saptamani a rugat-o pe doamna diriginta sa ne mute pe amandoi.In ultimele zile nu prea am vorbit.Imi place destul de mult cu ea.Nu sunt genul de baiat care sa tachineze foarte mult o fata,doar o ajut cand are nevoie, o fac sa se simta mai bine cand e suparata si mi-a spus si ea asta.Mi-a spus ca sunt cel mai bun prieten al ei si ca mereu o fac sa se simta mai bine.

Cum fac sa ii zic sa fim mai mult ca prieteni. Daca vreti sa imi dati niste idei sa ii fac un cadou, niste complimente nu cred pentru ca toti baietii ii fac.Cum sa ma comport cu ea, etc.Mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| MadaMadalina1234 a răspuns:

Eu zic ca fata nu neaparat te place. Cred ca are acea simpatie fata de tine,ca prieten. Dar incearca sa o cunosti mai bine. Intreab-o ce pasiune are etc. si poate cine stie gasiti lucruri care sa va uneasca.
Deja dupa poti sa o inviti la un suc, dar ca sa nu isi faca griji sau ceva de genu' ca ati iesit numai voi doi, zic sa mai aduci o prietena de a ei sau prieten de-al tau(mai bine ar fi prietena ei pentru ca o sa se simta mai bine alaturi de ea)
Poti sa le faci un cadou la amandoua, dar fi mai atent cu fata aceea. Fa-i un cadou mai aparte, mai special.
Cateva idei1. Poti sa ii faci chiar tu ceva hand-made(fetele apreciaza asta)
2. poti sa ii cumperi un parfumel si sa lipesti o mica foita pe care sa scrii : Pentru o buna prietena si colega de banca si pui si o inimioara mica
3. Mai poti sa ii iei un ursulet de plus. dar mai intai intereseaza-te ce animal ii place si orienteaza-te.
4. Poti sa ii faci cadou un inel dragut.
(daca este genu')
5. Poti sa ii faci si un lantisor ( tot daca e genu' )
etc. etc.
Dupa poti sa o intrebi,daca esti mai timid, pe facebook,mess ceva(doar sa fie prin intermediul telefoanelor,calculatoarelor) daca ai vrea sa iasa cu tine la un suc,dar singuri de data asta. Si puteti sa va vorbiti mai in largul vostru.
Dar poti bineinteles sa ii vorbesti in fata, sau la telefon daca esti genul de baiat indraznet, curajos.
Mult succes in cucerirea fetei. Aa.da si daca accepta intalnirea in care veti fi nu tu si ea, adu-i si niste trandafiri rosii superbi. Sigur o vei pune pe ganduri! Si incearca sa fi mai discret. Fetele stau chiar nopti nedormite ca sa se gandeasca ce simte pentru ea acel baiat, daca simte sau nu.
Mi-a facut placere sa te ajut. happy :*

| Nujjjjjjjjghf a răspuns (pentru MadaMadalina1234):

L-ai bagat in faliment de la punctul 4 rolling on the floor

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nebunaticule, deja doresti sa faci sex cu ea! Promite-i luna de pe cer si spune-i in fata ce doresti de la ea.

| ywar a răspuns:

Mai eu iti propun ceva... voi aveti ore de sport? eh, daca aveti, la ora de sport pune-i mana pe podoabe, ca banuiesc ca are. Am vazut fete la 14 ani care au... ohoho, 10 cu felicitari 0.0
Daca nic asa nu merge si nu musca mangaie pulpa piciorului dar pe partea ei interioara ajungand cu mana unde trebuie. Cam asta e solutia. Nu dai gres.

| Nujjjjjjjjghf a răspuns (pentru ywar):

" pune-i mana pe podoabe " crezi ca fata asta e pom de craciun? laughing