| anonim_4396 a întrebat:

Am mai pus o intrebare ieri. Daca un coleg ma place.Nu cred ca este timid deloc, din contra este tupeist si genul ala de baiat smecher.Ei bine din fericire mi-am format un obicei cam prost.Cand terminam orele de obicei venim la mine acasa.Si e si tata.Se intelege destul de bine cu el, se distreaza de minune happy.Azi am avut o discutie la scoala despre faptul ca nu ma imbratiseaza. Vorbeam cu prietena mea cea mai buna(si al lui) si ziceam ca nu ma prea imbratiseaza nimeni pe mine.Dar nu parea sa ii pese deloc.Din contra se ducea la cealalta fata si o imbratisa pe ea.Acum ce sa mai cred? Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| kagome17 a răspuns:

Sunt si baieti care atunci cand plac o fata sunt mai timizi cu acesta decat cu celellalte fete... poate nu are tupeul sa-ti spuna in fata ca te place si incearac sa afle dac si u il place facand alte gesturi ca sa vada cum reactionezi tu...incearca si u sa te bagi cu alti baieti inseama si vezi si tu cum reactioneaza

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Vrea sa te faca geloasa si face pe indiferentul sa vada cat de mult iti pasa de el

| Amelya02 a răspuns:

Cati 10 ani ai?
ce subiect, auzi sa intrebi baiatul de ce nu imbratiseaza pe nimeni.
Doamne, ce minte de gaini aveti!

| raluk_1921 a răspuns:

Multumesc pentru raspunsuri. :*