| MyaEmy a întrebat:

AM MARE NEVOIE DE AJUTOR!

Tema de vacanta mi-am facut-o pe un not-pad pe care l-am avut toata vara pe desktop si astazi cand am intrat sa-mi transcriu tema pe caiet not-pad-ul nu mai era pe desktop,am intrat la meniul start si l-am gasit acolo dar cand dau click pe el imi apare o fereastra pe care scrie "The item 'Tema de vacanta la romana.txt' that this shortcut refers to has been changed or moved, so this shortcut will no longer properly." s mai jos ma intreaba daca vreau sa sterg shortcut-ul.

Va rog ajutati-ma, are cineva vreo idee cum pot sa-mi recuperez tema de la romana? am lucrat toata vara la ea si nu stiu ce s-a intamplat de nu mai merge not-pad-ul ala crying

3 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Pe vremea mea imi faceam temele pe caiet, pe foi. Acum, generatia noua isi face tema pe tableta, pc, lapltop si alte vrajeli. In principiu cred ca ai sters ceva din extensie. Incearca sa o redenumesti simplu tema.txt de exemplu si vezi ce iese. Scrie pe caiet, pe o foaie - hai sa incercam sa dam suflet celor ce le asternem, gandurilor, simtirilor.
Incearca sa redenumesti cum spuneam
click dreapta, rename tema.txt
Bafta

| varcolaccc a răspuns:

Daca ai system restore folosestel pe o data anterioară de cand era tema terminată...

| Sorin_Kasian_1980 a răspuns:

Pai cautal la gunoi