| Thesamegirl a întrebat:

Am mare nevoie de ajutorul vostru >:" Cum pot sa fac un baiat sa se excite prin telefon? as avea nevoie de mai multe detalii daca se poate. Fundabatting eyelashes Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Pi ii trimiti mesaje care sa ii starneasca interesul laughinggen dragul meu am un chef de tine.nebun nebun.ce ti-as face de te-as prinde...
fundita?

5 răspunsuri:
| Pitic a răspuns:

Iubitule daca as fi lanaga tine, te-as faca sa mi te supui, cu catuse roz si un bici rolling on the floor
Iti placea deasupra sau sub mine laughing)? rolling on the floor)

scuze nu mai pot sa scriu de la ras laughing))

| Allexis a răspuns:

Da` nu poti sa te intalnesti cu el si sa ii pui mana la penis?

| rony a răspuns:

Simplu.Vezi mesajul meu.

| Thesamegirl explică:

Cum am spus si my sus.am nevoie de mai multe detalii

| george_5657 a răspuns:

Spune-i ca ai vrea sa te intalnesti cu el. spune-i cum arati ca esti dispusa sa te bagi in pat cu el