| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutor urgent...am avut cateva certuri cu prietena mea, dar ne-am impacat si e bine; asta credeam, dar de ceva timp este schimbata, este altfel:nu are chef de viata, nu are pofta de nimic, este plictisita mai mereu si raspunde la intrebari cu "nu stiu","asa ", "da". Nu stiu ce sa fac, ea zice ca nu e suparata pe mine si ca ma iubeste.Nu vrea sa-mi spuna ce sa intampla cu ea.Am nevoie de ajutor:vreau sa specifi ca e cu 2 ani mai mica, poate ajuta asta intr-un felthinking

5 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna,mai,poate ca trece printr-o perioada mai proasta,poate ca are ceva probleme de sanatate sau cu familia,cine stie ce e in sufletul ei,poate ca are o perioada mai proasta si e deprimata,fiecare trece prin astfel de momente, dar fii alaturi de ea si ai rabdare ca isi va reveni. Comunica cu ea si spune-i sa iti zica tot ce are pe suflet, ce se intampla cu ea si arata-i ca iti pasa de ea si o vei ajuta sa treaca peste momentele dificile.

| greenish a răspuns:

Buna. Probabil a intervenit monotonia intre voi doi. Sau poate are in vizor pe altul. Sincer,nu stiu ce a fost intre voi, dar tot ceea ce poti sa faci este sa vorbesti cu dansa. Intreaba`o de ce se comporta asa, intreaba`o daca te mai iubeste si chestii din astea.doar sa fie sincera cu tine. O alta chestie pe care ai putea sa o faci este sa incerci sa ii aduci aminte de toate momentele frumoase pe care le-ati avutwinking Multa bafta!

| greenish a răspuns:

Pai ai intrebat`o de ce are starile astea? Intreaba`o si vezi ce iti raspundewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu prieteni.ma iubeste, sunt sigur de asta...adica mi-a dovedit-o.Pur si simplu are starea aceea iar ea nu zice nimic, de cate ori o intrebare ceva ea raspunde "nu stiu"... ajutor

| George2000_6958 a răspuns:

Daca nu vrea sa-ti spuna ce e cu ea, inseamna ca nu te iubeste! 2 indragostiti ar trebui sa naiba nici macar 1 secret!