| anonimusss95 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru sad.
Acum ceva timp am cunoscut un baiat, am inceput sa vorbim pe facebook, apoi mi-a cerut numarul de telefon si am tot vorbit. Pe urma mi-a cerut sa ne intalnim, totul era bine, ne-am intalnit, m-a tinut de mana si in brate, in seara respectiva mi-a trimis mesaj si am mai vorbit, mi-a spus ca ma place dar apoi nu ma mai cautat deloc. Daca eu ii trimiteam mesaj imi raspundea si atat. Ce sa inteleg din asta? Ma place sau nu? Mie chiar imi place tipul dar nu stiu cum sa procedez sad sa ii scriu eu ceva? Dau funda, va rog

Răspuns Câştigător
| mariass a răspuns:

Poate nu a fost ceva serios pentru el sau poate el voia ceva mai mult daca intelegi ce vreau sa spun. E clar ca a intervenit ceva la el. Ai putea sa ii spui ce simti si sa il intrebi ce s-a intamplat, sa vorbesti cu el si sa il rogi sa iti dea niste explicatii pentru ca nu intelegi de ce s-a produs schimbarea asta sau ai putea totusi sa treci peste si sa iti cauti pe altcineva

7 răspunsuri:
| danishor a răspuns:

Te place doar ca are nevoie de mai mult ucraj incearca sa va intalniti si sa petreceti un timp impreuna

| claaau a răspuns:

Strategia care functioneaza de fiecare data!

| neutrino a răspuns:

El te place, chiat te iubeste, dar e socat de personalitatea si frumusetea ta. Mai asteapta, poate isi revine.

| OneShot001 a răspuns:

Intreaba-l daca ii este dor de tine si din raspunsul pe care il da iti vei da seama

| YouLostMe a răspuns:

Da, eu cred ca te place. daca zici ca te tinea de mana si ati vorbit destul. Poate s-a intamplat ceva in perioada in care nu ati vorbit. Depinde cat de mare e, daca sunt 2-3 zile nu te ingrijora dar daca e de 1 saptamana sau mai mult, gandeste'te poate ai facut ceva ce la suparat sau poate i-ai dat vreun motiv. Eu iti propun sa ii scrii tu ceva, poate asta asteapta. El ti-a spus ca te place, asa ca fa tu urmatorul pas :*. Funda?

| catutzu25 a răspuns:

Pai scrie-i un mesaj si tu si intreaba-l daca te mai iubeste.Nu este asa de greu.Pur si simplu il intrebi daca te mai place. Sper sa iti fie de folos sfatul. FUNDA?

| mrk4kill a răspuns:

Gandeste-te singura scoate-l tu la suc!