| Rebecca a întrebat:

Am nevoie de cineva dispus sa discute, sa ma ajute. Am nevoie urgent. Rog seriozitate. Lasati'mi id'ul printr'un mesaj.

Răspuns Câştigător
| Monna a răspuns:

Robotel. dar eu ce. s? sigh stii ca poti avea incredere in mine sad.

7 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Spune-ti tu id si noi te vom contacta.

| mihaela_7412 a răspuns:

Andreea_marcu16

| CreepyCrow a răspuns:

Daca vrei, vorbim prin mesaje, pe TPU
eu stiu sa dau sfaturi, si poate te pot ajuta!

| AlinaAndreea21 a răspuns:

Heitongue.iti las eu id meu.ca si eu am nevoie sa vb si eu cu cineva.sad

id meu: larysuka_pysy

| Vadik a răspuns:

Vadim_badboy oricind sunt gata s te ajut! ( in puterile mele)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omu_verde93 daca ai nevoie de vreun sfat serios! pup

| alex1911 a răspuns:

Nu prea stau pe mes multa vreme insa daca pot sa te ajut cu vreun sfat o fac cu mare placere scrie pe TPU problema ta. sunt multi care or sa te ajute...