| BabyGirl06 a întrebat:

Am nevoie de niste sfaturi. happy Imi place de un tip, A de la mine din scoala de aceeasi varsta cu mine. Nu stiu daca ma place, oricum, nu i-am zis. Dar, acum cateva saptamani m-am imprietenit tot cu un baiat, B de la mine din scoala, dar mai mare (eu sunt a 9-a, el a 12-a). Am iesit de cateva ori, si parca ma simt putin atrasa si de el. Ce sa fac? sa incerc sa ma apropii de A sa aflu daca ma place si cu B sa raman doar pr sau invers? Ma gandeam ca A se comporta cand ne vedem in realitate, ca si cu o fata obisnuita, nu prea vorbeste cu nimeni, etc si B vorbeste foarte frumos cu mine. Astept sfaturi :d Si apropo, decat sa dati raspunsuri la misto, mai bine nu mai raspundeti delocwinking

3 răspunsuri:
| VannilaCupCake a răspuns:

Pai, incearca sa vorbesti cu fiecare in parte.Vezi cine te face mai fericita, cine te face sa zambesti si cu cine ai mai multe in comun. Te vei intelege mai bine cu cineva cu care ai mai multe de impartasit si discutat.happy Sper sa iti fi fost de ajutor. kiss

| SoranaWolf a răspuns:

Incearca si tu sa vezi cu care te intelegi mai bine, eu zic ca sa mai incerci vreo 2 saptamani cu A sa vezi daca ii place de tine, iar daca nu ramai cu B... happy

| mada180 a răspuns:

Inima ta trebuie sa stie asta... daca uh iti doresti sa fi cu A si iti place mai mult de el.atunci incearca sa vorbesti cu el sa ii spui ce simti pentru el... sper sa iti fie de ajutorbig grinFunda?