| Lollάღ a întrebat:

Am nevoie de parerea voastra, a baietilor in special.Azi cand am iesit de la scoala m-am sarutat prima data cu iubitul meu si suntem impreuna de aproape o saptamana.Problema este ca atunci cand am iesit au venit prietenul lui cel mai bun, prietena mea cea mai buna si doua colege ale lui si cand ne-am sarutat nu m-am putut concentra din cauza lor si nu ne-am putut saruta in pace.As vrea sa stiu daca s-a suparat ca sa stiu cum sa ma comport cu el la scoala.In special baietii ce credeti ca a crezut? Pana acum m-am mai sarutat de foarte multe ori dar eram numai eu si baiatul fara altcineva.

Răspuns Câştigător
| SweetDog a răspuns:

Eu sunt baiat si nu zic ca e un lucru rau sa o faci iti manifesti dragostea fata de el asta conteaza

5 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

De ce sa se supere? Ce vina ai tu ca au venit prietenii si colegii vostri? Pana la urma ei au venit si v-au vazut nu tu sau el i-ati chemat, deci nu are motive de suparare. Nu-ti face griji si comporta-te normal!

| gigiro a răspuns:

Puteati sa va alegeti un loc mai romantic.dar daca va grabiti.

| XK a răspuns:

Si spui ca l-ai tinut o saptamana pe bara? smug

Acum trebuie sa il rasplatesti mai des, revansa!winking

Si nu cred ca s-a suparat...sarutat in privat, sarutat in public...asa este frumoswinking

| Agentulx a răspuns:

E ok nu-i un motiv de suparare, daca va iubiti cu adevarat va puteti manifesta sentimentele si in public. Succes!

| Damasc a răspuns:

De ce s-ar fi suparat? si ne intrebi pe noi...de parca l-am cunoaste pe printul tau sa stim modul lui de gandire sau asa.Iar legat de faza ca sunt si altii in preajma si nu va puteti saruta in pace...ce treaba are asta? De ce sa te simti stanjenita fata de acest lucru.e ceva firesc.asa e la inceput. dupa un timp nu o sa mai bagi de seama nu iti va mai pasa.