| bogz a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor.Plac o fata, iar aceasta e de la sat, doar ca m-a refuzat sa iesim in oras cu masina la un suc.Bani am, prost nu sunt, fac sala de ceva timp.De ce nu ar accepta? Faza e ca, daca era din oras o abordam cu totul diferit, dar m-am blocat aici.

Răspuns Câştigător
| ylakiztenurb a răspuns:

Păi da, dar poate acele UNELE te plac din punct de vedere fizic. Ei poate nu. Adică nu știu, zic și eu :/ Poate nu-i plac boieții care trag de fiare. E posibil, nu?

9 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu este obligatoriu sa te placa si ea, cu toate "calitatile" pe care tu le-ai enumerat ca le ai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate că ești doar urât. În ochii ei mă refer. Adică nu te insult acum, dar unii consideră un lucru ca fiind frumos iar alții consideră același lucru ca fiind urât. Și ea poate te vede urât :/ Hai, "urât" e un cuvând prea dur. Să zicem neatrăgător.

| bogz explică (pentru anonim_4396):

Nu e cazul crede-ma, sunt unele care intorc capul dupa mine pe strada.

| ylakiztenurb a răspuns (pentru bogz):

Mai insista poate e mai timida

| bogz explică (pentru ylakiztenurb):

Ai dreptate, ii sunt mult superior.

| ylakiztenurb a răspuns (pentru bogz):

Păi da, dar poate acele UNELE te plac din punct de vedere fizic. Ei poate nu. Adică nu știu, zic și eu :/ Poate nu-i plac boieții care trag de fiare. E posibil, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai de ce nu i-ai spus, boss, ca faci sala? Ce neobrazata! E pe invers sigur, nici o femeie normala nu ti-ar putea rezista.

| bogz explică (pentru anonim_4396):

Esti amuzant! Bun asa!

| StalkerSoul a răspuns:

Poate ii place de altcineva sau are ceva probleme. sau pur si simplu nu doreste o relatie.

Răspuns utilizator avertizat