| nebunDUPAtine a întrebat:

Am nevoie de un sfat. fosta ma prietena m-a parasit pentru altu cu care e de o luna si nici macar nu s-au vazut niciodata, m-am intalnit acum cateva zile cu ea si a inceput sa ma sarute sa ma stranga in brate, sa imi zica ca ii pare rau, ca si-a dat seama ce a pierdut, ca poate ar vreau sa fim iar impreuna, ca nu poate sa se desparta d el imediat pentru ca masa o obliga, si asta stiu si eu ca asa e, si maiksa nu o mai lasa sa vbeasca cu mine deloc, mi-a zis ca sambata ne vedem iar apoi nu a mai putut pentru ca maiksa era acasa, duminica a zis ca vine ala in buc la ea pentru ca el e din targoviste si chestia asta ma enervat la maxim, problema e ca nu am mai vb cu ea la tel de cateva zile, decat prin msg si de vineri e foarte rece ca sa zic asa,, iar azi i-am dat msg nu a raspuns. am sunat-o de cateva ori si mi-a dat ocupat. am uitat sa zic ca o iubesc foarte mult si nu vreau, nu pot sa renunt la ea. dati-mi un sfat... ce sa fac?

2 răspunsuri:
| newname a răspuns:

Iti dau un sfat nu imbla mult din urma ei ea daca va vrea te va cauta si singura

| zaharbrun a răspuns:

Las`o in pace cateva zile, fii indiferent cu ea si vezi daca te cauta inseamna ce totusi mai exista sperante daca nu... inseamna ca fata ori nu stie ce vrea ori te-a folosit doar pentru un moment.