| eusebiu27 a întrebat:

Am numai prieteni figuranti care nu stiu altceva decat sa se laude si sa faca caterinca slaba sau mai am unii care stau numai cu nasul in telefoane si de aceea am decis sa stau singur dar si asa e rau as vrea sa imi fac mai multi prieteni sa ma inte; eg bine cu toata lumea dar simt ca ceva ma impiedica.Ma puteti ajuta cumva?

1 răspuns:
| Teo29 a răspuns:

Fa voluntariat, implicate in activitati extrascolare( dans, pictura sau ce iti place sa faci si unde stii ca esti pasionat) Acolo poti intalni si persoane de calitate cu care sa te imprietenesti, sa aveti ce discuta...