| mihai2233 a întrebat:

Am o fosta colega care in trecut mia fost prietena acum nustiu ce mai simte pentru mine.de cand a inceput scoala dar si in vacanța am inceput sa vorbesc mai mult cu ia imi.o da ia mai arenustiu sigur un iubit din italia mai mare ca mine cu 2/3 ani nustiu sigur. iasi zice ce simt pentru ia dar sunt mai timid asa imi puteti zice ce sai zic dau funda pentru un raspuns corect
Am skile e No[]cheating

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Nu-i zice pentru ca si ei ii plac baietii care sunt capabili sa scrie corect macar 3 randuri. Ghinion.

2 răspunsuri:
| LastyDJ a răspuns:

Orice dar numai NU ii scrie! Cruț-o! sad

| mihai2233 explică:

Multumesc pentru raspunsuri