| CristianRon100 a întrebat:

Am o intrat bare raspundeti urgent! Daca mi-a curs sperma in cada i timp ce faceam baie si am clatit cu sapun, poate ca sperma care a ramas sa inyre in vaginul unei femei care intra dupa mine la baie? URGENT! VA ROG!

6 răspunsuri:
| Giulia97Anna a răspuns:

Ce imaginatie bogata ai...

| Violleta2022 a răspuns:

Dar cine s-ar spala in jegul tau?
Tu vorbesti serios?

| corbulalbrosu a răspuns:

Te poti linisti complet. Spermatozoizii daca sunt scosi din mediul lor adica din lichidul spermatic, mor imediat ce intra in contact cu apa, mai ales cea in care se dizolva si alte substante de mentinere a igienei. NU exista nici cea mai mica/infima posibilitate de a se forma o sarcina pe aceasta cale. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Daca, cada a fost curatata bine cu apa calda si sapun, este imposibil sa ramana gravida o fata daca a facut baie dupa tine.

| OoBunnyoO a răspuns:

Nu.sperma trebuie sa fie introdusa in vagin..si nu intra chiar atat de usor cand faci baie.

| mihaicelsfant a răspuns:

Nuphappy