| anonimatus87 a întrebat:

Am o intrebare care ma tot ingrijoreaza de cate-va zile.Am o prietena suntem impreuna de 3-4 ani si am inceput viata sexuala daca as putea spune 6 luni. Problema este ca noi nu facem sex ca sa spun asa ne frecam "cucu" de randunica si strangeri in brate si atat. Ea nu are un ciclu stabil cand ii vin problemele o data la o luna o data mai intarzie. As vrea sa stiu daca poate ea sa ramana insarcinata atata timp cat ea este virgina si eu sunt virgin de asemenea.Si pe romaneste nu am bagat-o.Multumesc pentru atentie sper ca o sa-mi raspunda cineva serios si nu o sa ma iei la misto sau sa rada de mine.Am apelat aici sub anonimat si nu vreau sa ma stie lumea vreau doar raspunsul sincer si direct.

Răspuns Câştigător
| ^_^just*me^_^ a răspuns:

Nu are cum deoarece daca tu nu ai „bagat-o" spermatozoizii nu au cum sa ajunga la vagin, iar daca ea e virgina cu atat mai putin, deoarece himenul nu lasa spermatozoizii sa ajunga la „deatinatie"

10 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Cauta si citeste despre PETTING - asa se numeste ceea ce practicati voi!

Si daca va frecati cu jucariile unul de altul in zona, pot evada cativa "campioni olimpici" la innot si sa va faca surpriza nedorita!

Trebuie ceva mai multa atentie, pentru ca multe virgine au ramas si asa insarcinate, iar altele si cu degetul plin de sperma, care le dezmierda pe la himen, si de unde aia mici au luat-o la fuga in sus!

Mare grija la igiena mainilor si a jucariilor!

| Zenithf a răspuns:

Nu este risc sa raman, risc foarte mare. Dar este ca si cum ai baga mana in foc pentru ceva nesigur..., adica da, sunt si de-aia mici campioni s. a.
Si nu stii cum puteti "aluneca" ceva mai adanc decat va propuneti...
Eu zic ca, daca nu poti sa-ti asumi o asemenea responsabilitate, adica sa cresti un copil, atunci sa faci cu "manusi", chiar daca esti doar pe langa si nu in miezul problemei. Adica folositi prezervativ!
Si da, poti avea surprize si daca ti-ai atins cuculetul cu mana si apoi ai pus mana pe gainusa. Si lichidul preejaculator, s. a.
Repet, daca nu vrei copil atunci protejeaz-o pe ea, si asa te protejezi si pe tine!

| Făgăraş a răspuns:

PAi daca nu ati facut sex obisnuit nu are cum sa aiba probleme! si bine ar fi pentru voi sa ramaneti virgini! crede-ma e cel mai bine

| Miauti a răspuns:

Ce ma iti este frica de responsabilitate? Ce imi plac mie persoanele care se dau tari...

Oricum raspunsul la intrebare este. atat cat nu ai bagat o nu are cum sa ramana. Sansele sa ramana este de 0, 001%.

| Musiclove18 a răspuns:

Nu are cum sa ramana insarcinata daca nu a existat contactul fizic. Daca nu ai ejaculat, totul este ok.Eu zic ca nu ai de ce sa iti faci griji.Numai sa fi atent si daca pana la urma faceti sex nu uita sa te protejezi ca pe viitor sa nu mai ai astfel de probleme:*Succesbatting eyelashes

| mygirl_the_best a răspuns:

Nu are cum sa ramana fara sa eu bagi asa ca distractie placuta

| uncopilzapacit a răspuns:

Alea de apar pe la stiri de 11 ani insarcinate?
Eu nu cred ca alora le-a venit prima menstruatie.
Deci, eu cred ca prietena ta poate ramane insarcinata, dar daca nu ai 'bagat-o' nu are cumhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar nu ar fi mai simplu sa ai pui la penis un prezervativ, sa fii atent sa nu se rupa pentru ca e virgina si este f stramta, si sa o bagi inauntru, macar daca o sa ai ghinion sa ramana gravida, dar nu cred sa stii ca ai bagat-o. PAREREA MEA

| anonimatus87 explică:

"♪ υη cσρίℓ zãρãcίт ♪ a răspuns:
Alea de apar pe la stiri de 11 ani insarcinate?

Eu nu cred ca alora le-a venit prima menstruatie.

Deci, eu cred ca prietena ta poate ramane insarcinata, dar daca nu ai 'bagat-o' nu are cumhee hee"
Deci nu inteleg nu pot intelege cum poate sa ramana daca nu am facut nimic si chiar daca imi dadeam drumu pe ea adica pe organul genital al iei nu aveam cum sa se scurga inauntru si + cum o zis Tina ca nu poate daca himenul inca este acolo

| anonimatus87 explică:

Este posibil sa stearga cineva aceasta intrebare?