| nickolleeee a întrebat:

Am o intrebare! daca un baiat se da mereu la mine. tot timpul ma ia in brate.sta doar pe langa mine inseamna ca ma place? (eu nu il plac dar el probabil crede asta) dau funditahappysi uneori se supara fara sa stiu de ce si nu mai vorbeste cu mine dar in a 2-a pauza iar vine la mine. ce ar trebui sa cred?

Răspuns Câştigător
| romynutza a răspuns:

Cred ca este foarte indragostit si sigur se supara pentru ca simte ca tu nu prea il placi.ar trebui sa discuti cu el si sa inteleaga.pup. pls FUNDA

4 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Tu te pretinzi, mare femeie, pe acolo. Un băiețel, care te simpatizează, în dorința lui, de a te face, pe tine, fericită, încearcă să joace rolul, de bărbat îndrăgostit, dar nu îi reușește, foarte bine. Cert este că te simpatizează, și ar fi de apreciat asta.

| R3Y a răspuns:

Apreciaza asta la el ca te place ca sa nu fie invers crede-ma din proprie experientalaughing dar da te place asta e clarwinking

| SHPP2win a răspuns:

Cred ca tipul te place rau
nu stiu ce crezi u dar cred ca ...nu stiu acum ce sa zic
ma gandesc ca totusi ar trebui sa incerci sa il vezi altfel: "baiatul care te place"
cel mai bine ar fi sa incerci sa ii spui o data cand crezi ca e foarte calm si dispus sa discute
ar fi bine sa ii zici:"suntem prieteni buni dar cred ca nu va merge sa fim impreuna... poate ar trebui sa ramanem doar prieteni" sau cam asa ceva

| Emma_3399 a răspuns:

E clar ca tipul e cam in lovesmug asa ca ori ii spui /dai de inteles ca nu iti pasa, ca nu simti acelasi lucru, ori te faci ca nu ai observat ca ii place de tine si il indepartezi.ai grija cum faci ca ai ocazia sa il ranesti.bafta! funditabatting eyelashes