| claudica a întrebat:

Am o intrebare nu sunt sigura...este un tip in clasa cu mine si il plac si eu si o colega si am iesit intr-o zi cu el si ea mi-a zis ca se uita intr-una la mine si ca zambea desi mie nu mi s-a parut. cand ma uitam la el se uita pe pereti acum ce sa cred? plus ca la inceput el a placut-o pe ea si acum o evita...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta inseamna ca pe tine te place si ea e invidioasa lol, dar mai bine este sa o incurajezi si pe colega ta sai spui ca sunt o gramada de baieti pe lumea asta si ca e frumoasa ca ea sa nu se intoarca in portiva ta intelegi?:X

2 răspunsuri:
| bluesky a răspuns:

Acum te place pe tine, faptul ca iti evita privirea e primul semn, dupa care e cel cum ca te-a privit. Dar ei grija ca iubirea sa nu intervia si sa nu distruga prietenia!

| natalia_2288 a răspuns:

Poate a vazut cine este intadevar colega ta si poate s-a schimbat parerile, si cred ca el cu adevaret te place pe tine din vorbele tale.