| nija24 a întrebat:

Am o intrebare, penisul meu este curbat inspre partea stamga si putin rasucit, este normal? trebuie sa merg la doctor?

8 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Relax, esti ok, invata bunele maniere si Petting si vei avea succes!

| AFR81 a răspuns:

Nu este nicio problema, asa te-ai nascut. Stai linistit. Multi barbati sunt in situatia ta.

| corbulalbrosu a răspuns:

NU, in nici un caz. Penisul este de obicei curbat mai mult sau mai putin si in toate directiile posibile si imposibile in cazul a circa 90% dintre barbati. Trebuiedoar sa stii sa-l folosesti si totul va fi OK. Sanatate!

| OnuOnulică a răspuns:

Da, e normal stai liniștit.

| Emilian65 a răspuns:

Nu este norma ca un penis sa fie curbat si rasucit. Consulta de urgenta un medic specialist in problema pe care o ai.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As zice ca trebuie sa faci stanga, a mirosit el ceva...

| Bîrzescu_Claudiu_1999 a răspuns:

Ia-i lichid de servodirectie, Vreau funda.