| Jaka13 a întrebat:

Am o intrebare pentru baieti, cand ma masturbez trebuie sa incordez ciocanul ca sa iasa sperma sau sa-l las liber? Va rog,

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic special!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebe sa se intareasca muschiul altfel nu iese treaba nici lapte nu produce

| corbulalbrosu a răspuns:

Cand simti ca ''iti vinete poti opune'' nu trebuie sa faci nimic. Sperma sare singura cu presiune, fara sa te mai poti opune.

| Emilian65 a răspuns:

Sa-l lasi sa se incordeze singur pana cand ejaculeaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sperma iese oricum, tu doar maseaza-l sus-jos

| Cineva797406016386 a răspuns:

Eu de obicei frec rapid și mă zgâlțâi dacă simt că vine ceva

| Gabriel1237 a răspuns:

Poti sa ejaculezi chiar si atunci cand penisul nu este in stare erecta completa, nu trebuie sa incordezi nimic