| benga94 a întrebat:

Am o intrebare pentru fete! Am 2 fete cu care fac dragoste frecvent,intrebarea mea pentru voi care sunteti in cauza si,stiti mult mai bine ca noi baieti,care e diferenta una din ele isi da drumul ejaculand ca barbati tasneste din ea, cealalta imediat dupa penetrare se uda rau e foarte umeda se aude in ea ca si-a dat drumul mult dar nu curge din ea sa tasneasca ca cealalta doar asa care e diferenta ca nu prea inteleg? care are orgasm amandoua, numai una sunt in dubii!

33 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vezi sa nu iei o boala

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Prietene fiecare organism reactioneaza diferit, in momentul in care o fata este umeda atunci ea este excitata in cazul tau tu leexciti pe ambele, respect!

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Nu lasa anmiti comentatrori sa te supere, sant invidiosi

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si tu de tai mare aici ca ti o tragi cu 2 sau care e intrebare ta de fapt?

| benga94 explică (pentru suntserios):

Sa inteleg ca esti invidios...cum sa ma dau mare pe un site in scris unde nu ma cunoaste nimeni? Tu te poti da mare asa? eu nu pot sa ma dau mare asa daca vreau ma pot da mare in fata celor ce ma cunosc, gindeste inainte sa scrii, am cerut o parere de ce ai citit?

| RAY a răspuns:

La care ti mai mult? ce relati aveti? cred ca le satisfaci pe ambele, fiecare e in felu ei mai deosebita, faza cu orgasmul fale sex oral

| trixiiie a răspuns (pentru RAY):

Ești așa de bun la sex oral, încât prietena ta își dă drumul în timp ce-o faci?
De unde știi? Se udă rău? Stropește?
Poate că o uzi tu cu saliva laughing.

| RAY a răspuns (pentru trixiiie):

Sincer n-am facut asa ceva niciodata, asa am citit pe internet din mai multe studii asta s-a dovedit ca clitorisul e cel mai sensibil organ al femei, faza cu ejacularea feminima n-am auzit de asa ceva

| trixiiie a răspuns (pentru RAY):

Știu de clitoris. La fel de bine cum știu că e orgasm clitiroidian, prin stimularea clitorisului, și orgasm vaginal, prin stimularea punctului G.
Am citit de faza cu ejacularea feminină, dar c-ar fi rară. Adică ar ejacula ca bărbații unele, stropesc, dar majoritatea au un orgasm simplu.

| corbulalbrosu a răspuns:

Exista ejaculare femenina doar ca nu aste sperma, apare in cazuri foarte rare si se pare/considera ca se produce in timpul orgasmului cat despre udarea excesiva a vaginului este un lucru normal dar nu reprezinta satisfactia unui orgasm decat dupa multa munca si excitare va apare si acesta. In concluzie in primulcazeste vorba de orgasm in al doilea nu.

| Quassaar a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Ma bufnește rasul! laughing Vorbești ca un om mare...doar ca ești pe lângă rău de tot. Ejaculare feminina-asa ceva nu exista, doar daca ești transsexual sau hermafrodit. Daca ai sa citești..sau când o sa fii mare, din experiență, poate vei avea norocul sa întâlnești o femeie care are squirt( căuta si tu pe net ce înseamnă). Tot in timpul orgasmului femeia juisează...si nu ejaculează( asta se întâmpla numai bărbaților). In concluzie este posibil ca ambele partenere sa aiba orgasm in felul lor.

| trixiiie a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Măi, stai puțin. Vaginul se udă pentru că e normal s-o facă, aici ai dreptate. Se udă cât să alunece penisul și să nu provoace răni.
Dar când fata s-a udat de-ți alunecă și picioarele de pe pat, vorba vine, e clar că și-a dat drumul! Adică așa îți dai seama că și-a dat, e udă rău-rău-rău. I mean... FOARTE RĂU!

| trixiiie a răspuns (pentru Quassaar):

Măăăăi, stai puțin! Ce naiba înseamnă orgasm sau juisare în mintea ta? Pentru că sunt sinonime! juisare=orgasm=dat drumul=ejaculare.
Ejaculare nu înseamnă să-ți arunci sperma pe pereți, înseamnă să juisezi. Și tu juisezi când finisezi treaba.

Of, cât de greu era să cauți înainte să răspunzi?
Înainte să deschizi o discuție filozofică pe tema asta cu mine, dă un search. Doar unul mic.

| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru D-l QUASSAAR. Ma intreb de ce unii se considera mai destepti decat sunt de fapt rolling on the floor. Intuitia imi spune ca ti-as putea fi tata mai baietas.

| corbulalbrosu a răspuns:

Pt D-l QUASSAAR daca nu cunosti semnificatia unui cuvant nu-l mai folosi deoarece dai dovada de incultura dragul meu.Ai afirmat ca :Tot in timpul orgasmului femeia juisează...si nu ejaculează. Spre cultura ta aflace inseamna conform DEX -ului :JUISÁ, juisez, vb. I. Intranz. (Livr.) A se bucura de plăcerile vieții. ♦ A simți plăcerea sexuală maximă, a avea orgasm. [Pr.: ju-i-] – Din fr. jouir (după juisor). Deci ce face femeia in timpul orgasmului? face orgasm? rolling on the floor rolling on the floor

| Quassaar a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Offf.ce-ai spus tu...ce-am corectat la răspunsul tau si ce-ai înțeles tu. Ok..este ca tine. femeia ejaculează. Intr-adevar revista Unica este un reper pentru știința mondiala. Documenteaza-te de acolo si vei primi din plin..cultura(nu stiu ce are de a face cultura cu asta). Nene!

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu ma informez din fitzuici fara nici cea mai mica valoare stiintifica.Ti-am trimis lucrari publicate de medici, se specialisti de cercetatori. Diferenta dintre noi privind cultura generala, informatia stiintifica este data si de materialele considerate demne ce afi citite si citate.Ce sa fac mintea se coace olecuta mai greu si pentru asa ceva este nevoie de timp dragul meu.Invata-te sa fii mai modest sisa razi de cineva doar in momentul in care esti sigur ca nu devii penibil.

| Quassaar a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Spuse domnul care se tăvaleste pe jos de ras. happy

| Emilian65 a răspuns:

In situatia prezentata de tine, amandoua au orgasm, dar se manifesta diferit, de la una la alta. Te deranjeaza teaba asta?

| minrest a răspuns:

Draga Trolule, diferenta e de regie. Primul film porno e facut pentru un anumit tip de perversi inpotenti, al doilea pentru altul, cu alte fantezii. Orgasm nu are nici una, caci sunt actrite porno profesioniste ambele, dar daca renunti la filmele porno vei avea numai de castigat. Succes.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Probabil ca n-ai facut sex in viata ta.

| Jardelin a răspuns:

Omul a pus intrebarea pentru fete si au raspuns numai baieti! Dilema mea este, astia care au raspuns sint fetite?!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Jardelin):

Atunci tu ce cauti aici? laughing

| Jardelin a răspuns (pentru anonim_4396):

Făceam o constatare. Cum unii se simt fetițe! Sau chiar sint.

| Otto2014 a răspuns:

Poate iei o boala.

| trixiiie a răspuns:

Un răspuns pentru tine, pufosul nostru prieten: părerea mea privitoare la întrebare este că au orgasm amândouă. Cel despre care ne-ai spus, de la prima fată, cel țâșnitor, am înțeles și eu citind diferite chestii, că ar fi mai răruț. Cel cu umezeala... păi, atunci când începi actul sexual, fata e umedă, nu? Atât cât să alunece penisul ușor. Dacă în timp ce-ți faci treaba, are momente când nu doar că-i udă, ci e fleașcă de zici că a dat cu apă/ulei sau mai știu eu ce, atunci ăla e orgasm.
Concluzia: amândouă au orgasm. Felicitările mele, armăsarule!

Părerea mea personală referitor la tine: te-aș împușca.
De ce? Pentru că vor interveni sentimente. Poate nu acum, nu mâine, dar o vor face. Sau deja au interveniet. Una dintre ele sau amândouă va ține la tine, tu o vei alege pe una sau pe cealaltă sau pe niciuna, iar una din ele va suferi. Sau amândouă.

Așa că te-aș împușca, pentru că ești un tâmpit cu aere de macho-man / don juan sau johnny bravo. Johnny bravo, pentru că dai dovadă de creier în cantitate la fel de mică. FOARTE MICĂ.

Kiss you.

| anonim_4396 a răspuns (pentru trixiiie):

Ce rele sunt fetele rolling on the floor. sa impuste saracul baiat, vai de noi

| trixiiie a răspuns (pentru anonim_4396):

De unde știi că-s fată și nu sunt un bădăran care și-a pus o poză cu o fată la avatar și un nume de fată?
Stai, nu-mi spune. M-au trădat reacțiile! laughing

Nu mă supăra, că te-mpușc și pe tine.

Nu, serios acum, părerea ta care e despre asta? De fapt, care ar fi părerea ta dacă una dintre cele două fete ar fi soră cu tine?

| anonim_4396 a răspuns (pentru trixiiie):

Poate esti un badaran sau unu din aia penibili care isi pun fetele altora la avatar, problema ta. daca as avea o sora care se culca cu oricare ratat cum facea alea 2 cu siguranta nu ar primii nici buna ziua de la mine. dar cum nu am, nu ma doare de ce fac alea sau altele sau ala cu cele 2 fete. daca ele nu au respect de sine, pe mine de ce m-ar durea. tu aia serioasa, din postul de mai devreme laughing

| trixiiie a răspuns (pentru anonim_4396):

Acum nu mai sunt serioasă, mi-a trecut laughing Dar mersi că m-ai ținut minte, mă flatezi.
Referitor la postul ăsta, nu iei în calcul toate posibilitățile. Alea poate nici nu știu una de alta. Și-n plus, nu-mi plac oamenii cu caracter jegos. happy Ce, ți se pare că unul care se culcă cu două are respect de sine?

| anonim_4396 a răspuns (pentru trixiiie):

Ai dreptate cu "toate posibilitatile" dar de ce sa imi bat capul. oricum in ziua de azi toata lumea face sex cu toata lumea. pleaca de la un baiat, la frate dupa la var si asa tot neamu. fie baiat sau fata, nu-s ipocrit sa zic ca numai fetele fac asa. nu te flata prea mult, tin minte doar avatarele, numele nu laughing. schimba-l si am sa intreb ceva de genu" ce vrei bre, te-a bagat careva in seama? "

| benga94 explică (pentru trixiiie):

)))))Rea fata, cum sa ma impusti? Sau esti invidioasa de ce simt acele fete si ai vrea si tu putin...problema e ca femeia nu se refuza,si nu as putea refuza vreodata vreo femeie,cu una din ele am o relatie respectiv cu cea care se uda foarte foarte rau cu cealalta care tasneste din ea e doar asa ocazional si ea stie treaba asta si accepta situatia ea nu are nici o problema, asa ca daca pe ea nu o deranjeaza pe alti n-ar trebui chiar deloc, nu ma dau macho-man cum ai zis tu ca nu am de ce, a fost o intrebare dupa cum ai zis si tu ca sunt foarte rare femeile care isi da drumu ca barbatii si de aia am intrebat pana la ea nu am mai vazut asa ceva., iti urez succes si sa gasesti si tu pe unul care sa te satisfaca asa cum trebuie incat sa te inunzi...))))