| anonymous1703 a întrebat:

Am o intrebare un pic ciudata, dar sper sa raspundeti repede, am neaaparata nevoie de un raspuns rapid si sigur.
Daca eu i-am facut handjob prietenului meu si acesta a ejaculat si a ajuns putin si pe mana mea, dupa 5 minute mi-am frecat palmele ca sa ma sters, si nu se mai vedea nimic pe mana. si el mi-a atins mana cu mana lui apoi dupa 2-3 minute mi-a bagat degetul in vagin (mi-l mai bagase putin si inainte si era ud cand mi-a atins mana) exista vreo sansa sa raman insarcinata? Are rost sa iau pilula de a2-a zi?
Eram imbracati, nu am facut dragoste niciodata.

10 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Ti-a bagat degetul in vagin cu hainele pe tine? E ciudat, dar nu, NU poti ramane gravida. Oricum, sperma isi pierde din calitati in contact cu aerul.

| anonymous1703 explică (pentru aXy99):

Mi-a bagat mana pe sub haine. Esti sigur ca nu se poate?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta-i ca maimuta bolnava care a atins o frunza din jungla.Pe frunza calcand un traficant de droguri, iubitul meu avand un frate care e in puscarie, deci acolo sunt multi consumatori.E posibil sa fi luat ceva ebola, antrax?
Daca saracii spermatozoizi s-ar imbarca intr-o asemenea cursa nebuneasca, eu cred ca mi-as fi lasat toata familia gravida.

Răspuns utilizator avertizat
| lolium a răspuns:

Asta numesc eu copil facut din labă laughing

| Narcis0102 a răspuns (pentru lolium):

rolling on the floor))))))))))))

| SebastianCMT a răspuns:

Suntem cu totii siguri ca nu ai ramas, si mult mai siguri ca nu are rost sa ii mai faci laba prietenului tau si a venit momentul sa faceti sex (cu sau fara prezervativ) e ceva ce nu ii face bine daca ii faci hadjoob! Bafta laughing

| ZuzuMissy a răspuns:

Cati ani ai totusi? de nu prea asa de multe lucruri legate de sex, cat de adanc ti-a bagat degetu in vagin? tot sau cat? 1 -2? cate a fost

| DARMIAN a răspuns:

DAAAAA .......nu ai ramaslaughing)))

| anonymous1703 explică:

A, si sunt si cu 3-4 zile inainte de menstruatie, ce ziceti, sa iau pilula?