| d(eea)b a întrebat:

..va rog mult sa-mi dati niste sfaturi...Sunt cu un baiat de aproape 10 lunii si il iubesc enorm, Dar este o problema eu m-am schimbat foarte mult...si nu stiu ce mi se intampla...Inainte totul era atat de frumos, de vis simteam ca ma iubeste foarte mult si ca tine enorm la mine ma trata ca si cum as fii fost cea mai de pret comoara a lui... dar asta cand aveam doar 5 luni impreuna ...si dupa vreo 7 luni de cand eram impreuna + 4-5 ani de cand il cunosteam m-am decis sa trecem la o relatie serioasa...si am facut dragoste... dupa aceasta au aparut certuri... mici dar dese...simteam ca el nu mai e ca la inceput... e schimbat...am incercat sa ii spun dar el zice ca nu-i nimic in neregula cu el si da vina pe mine... vreau sa fie iarasi el cel pe care l-am cunoscut... puteti sa-mi spuneti ce a patit? de unde apare schimbarea asta la el? are vreo legatura cu noua viata sexuala? daca da va rog dati-mi niste sfaturi cum sa fac sa fie totul ca la inceput.sad

Răspuns Câştigător
| CevaNormal a răspuns:

Buna mi se pare atat de aproape povestea ta, deoarece si eu sunt baiat, si eu am facut asa fel de greseli. Sa-ti explic mai bine: fix asa am avut si eu asa momente, ca ma purtam ca iubitul tau, dar am reusit sa trec peste asta, nu stiu de ce a fost asta, poate ca asta e prima relatie in care m-am implicat atat de activ, si in sfirsit mi-am gasit dragostea. Insa nu-i nimic principalu e sa fii cu el alaturi, sa-i daruiesti toata dragostea si caldura sufleteasca, pentru ca are nevoie de tine mai mult decat oricind. Crede-ma ca o sa treceti prin diferite greutati, dar mereu sa ganditi pozitiv. Oricum va urez multi ani impreuna, si cit mai multa fericirewinking pa

5 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Nu e vorba ca nu mai tine la tine... tine in continuare la tine...probabil din moment ce v'ati inceput viata sexuala s-a schimbat pentru ca apare gelozia, apare frica de a nu te pierde si apar certutile inutile... vorbeste cu el si afla cauza exacta pentru care s-a schimbat si demonstreaza'i ca poate avea incredere in tine...si nu mai provocati certuri inutile care pana la urma duc la impacare si nu au niciun rost happy

Răspuns utilizator avertizat
| ShaKuri a răspuns:

Hai tu stai linistita... ce atata dragoste la o varsta atat de frageda... acum e perioada in care trebuie sa cunosti. sa experimentezi. ca dupa casatorie... adio.

Răspuns utilizator avertizat
| cage a răspuns:

Vorbeste cu el si spun ei si lui ce ne-ai spus noua, dar vezi sa nu va certati... pentru ca cel mai bine e sa vb pe tema asta decat sa nu spuneti nimica si sa va despartiti
succes