| Ionutzz97 a întrebat:

Am o iubita de vreo luna ne-am intalnit de vreo cateva ori vb pe mess ft des, iar azi am intrat pe mess si a pus la status dnd exceptii cutarescu-cutarescu in care eu nu eram am salutat-o si nu mi-a raspuns am intrebat-o dc nu vb cu me si degeabasadce sa fac?

Răspuns Câştigător
| JackieSue a răspuns:

Repecta-i intimitatea.
Nu e vina ei ca n-a raspuns, a mentionat clar cine are voie sau nu.
Sau poate nu era la calculator. Oricum, scuze ca zic asta de prietena ta, dar e cam aiurita... daca vroia sa vorbeasca numai cu anumite persoane se pune pe invisibil si vorbea cu ele, fita, na!

N-ar trebui sa te ingrijorezi, fetele sunt fiinte ciudate. O sa razi, a zis-o chiar o fata. laughing

10 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Poate ca nu era la pc. vorbeste cu ea cand ai ocazia happy

| Cjay a răspuns:

Hmm. frate in primul rad esti barbat sau femeie.serios nu te supara. fii frate barbat nu fii moale nu pica la picioarele ei cum a fost ea indiferenta asa fii si u si o sa vei ceva rezultate. daca stai in curu ei nu o sa capeti nimica serios poate capeti mai multa indiferentawinking
App sa nu crezi ca sunt nesimtit cum vb sau ceva dar asa este!
Ia fai asa pune si u la status madalina cand intri pe mess sa dai buzz sau eu stiu ceva de genu sa vezi nu intra fraiera sa vada ce e cu status ala?!

| lorycykcl a răspuns:

Poate ai suparat-o cu ceva de nu erai printre exceptii. Ai sunat-o? Nu prea avea cum sa-ti raspunda din moment ce avea dnd, nu? Nu te panica.

| BlackHorse a răspuns:

In momentul de fata poti doar sa vorbesti maine cu ea si sa vezi cum sta treaba. E posibil sa nu fi fost la calculator sau cine stie. mergea muzica si na... In momentul acela nu trebuia sa intrebi de ce nu vorbeste cu tine ( parerea mea ) ci sa pui un alt prieten care o are in lista sa ii ceara un ajutor poate de hi5 sau eu stiu... sa vezi daca la el ar fi raspuns. Maine e ziua in care vei afta. O intrebi de ce nu a raspuns, vroiai sa o chemi undeva. Sper sa mearga happy baftawinking

| Ionutzz97 explică:

Am si sunat-o dar nu raspundesad

| Ionutzz97 explică:

Si a stat vreo 3-4 ore si nimic

| Kheeda a răspuns:

Parerea mea este ca tu nu o mai interesezi. probabil ca pentru ea a fost totul o joacahappy cel mai bine incearca sa o uiti si sa iti gasesti alta persoana care sa te respecte si sa te iubeasca. bafta :*

| AdyEmSustineCampaniaMosCraciunExista a răspuns:

Hai bwa ce dracu intri la banuilei daca nu a pus la un amarat de status numele tau? Poate nici nu era la PC sau poate nici nu era acasastraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omulelaughingea si. a pus "dnd"la status cu toate exceptiile alea cand nu erai pe mess.nu avea de unde sa stie daca intrii sau nuthinking

| anamaria_4870 a răspuns:

Daca fata nu vrea sa vb cu tine inseamna ca poate nu te merita.