| DrDeath a întrebat:

Am o mare problema. O fata a fost impreuna cu un baiat iar ea ia dat verde dupa o zi.Eu am iesit cu ei in tot acest timp si o cunosteam pe fata de ceva timp.Eu ma tot jucam cu ea iar cand plecam ei se sarutau. Dupa ce sa despartit de baiatul respectiv ea vrea sa fie impreuna cu mine, nu e o fata care sa fie cu oricine, e foarte desteapta dar imi e frica sa nu faca la fel si cu mine.Eu o plac dar imi e frica sa nu faca la fel.La ea a fost prima oara cand a facut faza de aia ca a mai avut iubiti si a stat cam 2-3 luni cu ei.
Cum sa vorbesc cu ea si credeti ca merita sa fiu cu ea?

Răspuns Câştigător
| ionutzicamariuca24 a răspuns:

Poti fi cu ea dar nu teimplica foarte mult ca sa nu fii dezamagit!

2 răspunsuri:
| enmaai a răspuns:

Zi hai sa rte***** de fitoasa!

| Danyyi a răspuns:

Daca este o fitoasa mai bine nu! Dar daca este o fata desteapta timida poti sa fii cu ea! Dar eu cred ca este o fata de bani gat! dar o sa ai foarte mult timp sa vezi alte fete! Succes!