| pitiiiiiiiiic a întrebat:

Am o mare rugaminte la voi dati-mi si mie idei de locuri de munca in bucuresti part time tin sa precizez ca am 16 ani... va rog mult... app scuzati categoria dar stiti si voi ca asta e cea mai vizitata:d

Răspuns Câştigător
| CARMENCITA a răspuns:

Poti sa imparti pliante, sa faci sondaje.Desi vine iarna. Poti fi reprezentant al unei firme de cosmetice, dar nu se mai castiga din asta. Poti face figuratie film sau tv la emisiuni, dar ai grija la firmele de casting. Or fi multe joburi part-time, dar cu greu afli. Daca esti draguta si inalta poate gasesti un job de manechin.La unele fast-food-uri angajeaza part-time.Bine ar fi sa mergi la interviuri cu cineva si sa te sfatuiesti cu parintii.Incearca sa afli daca colegii tai lucreaza si unde.Succes!

2 răspunsuri:
| TąNyą a răspuns:

Ţin să te anunţ că nu aceasta este cea mai vizualizată categorie ci şi „ Adolescenţi " şi altele.

Încearcă să te duci pe la fast food-uri vezi dacă te angajează sau să împarţi pliante. la altceva nu te cred că te acceptă.

TaNya.

| anDa a răspuns:

Nu se prea primesc tineri de 16 ani la munca... experienta este cea mai importanta pentru cei care te angajeaza, dar pot incerca la Mc sau chestii de genu. Sa iei comenzi si din astea.