| Anonim9431222 a întrebat:

Am o nelamurire.
Sperma trebuie sa fie complet alba sau poate fi si putin galbena? Este vreo problema de ingrijoare?
De la un timp nu mai am erectii foare puternice, ele apar moderat dar nu sunt foarte puternice? Oboseala isi face aparitia aici? Alte cauze? Am 15 ani!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu te masturbezi/faci sex o perioada se face putin galbuie, nu este nici o problema. Am facut si eu asta si m-am speriat apoi m-am documentat.

Fumezi? Bei alcool? Pot scadea testosteronul si automat libidoul

1 răspuns:
| Anonim9431222 explică:

Nici cheful de dragoste nu este asa puternic ca inante.