| cristinutzik a întrebat:

Am o nelamurire! Vreau sa stiu daca ma mai place!sad acum 2-3 ani am cunoscut un baiat care din cate am inteles ii placea de mine si mie de el insa imi era rusine sa ii spun ca imi place de el asa ca m-am purtat cu el cum ma purtam cu ceilalti. Dupa ceva timp m-am mutat cateva luni si nu am mai vb deloc cu el decat pe mess. El nu stia ca m-am mutat si m-a intrebat de ce nu mai ies pe afara.Cand m-am intors m-am dus la el si el nu a vrut sa vorbeasca cu mine. Ma facea cretina. Ma uraste?sad

6 răspunsuri:
soothe
| soothe a răspuns:

Poate l-ai dezamagit in vreun fel. Ai messengerul pentru explicatii!

| Lorelai a răspuns:

Nu e vorba ca te uraste, Dar a fost suparat pe ceea ce ai facut, poate baiatul te placea si tu ai plecat, nu l-ai mai nagat in seama. Acum se razbuna si el.

| AnAiLuI a răspuns:

Pai dupa 2`3 ani...:-b
nu cred ca te uraste ...cred ca este indiferent cu tinewinking
poate in sufletul lui mai exista ceva daca te-a iubit cu adearatwinking
asa cred.straight face
daca nu... poate asa vrea sa pari in fata lui o "cretina ".
dar intreaba`l ...nu mai fii rusinoasawinkingdaca ii mai place de tinewinking
hai cu curajwinking

| Anna_4837 a răspuns:

Buna.Nu,nu te uraste doar ca se oftica, ca nu a avut parte mai deloc de timpul pe care l-ar fi petrecut cu tine stiind ca atunci puteai se iesi cu el.Mai ales cand ati discutat si pe mess l-a durut mai rau (cine stie ce o fi zis in gandul lui.gata ea s-a mutat nu mai am cum sa ies cu ea it's the end cu alte cuvinte ) si normal ca baiatul s-a panicat.Probabil ca nu ai procedat nici corect ca i-ai spus pe mess, cand este fata in fata ii vezi reactia.il mai indulcesti cu o vorba ceva. dar asa...in fine happy sper ca te ajutat raspunsul meu :*

| cristinutzik explică:

El stie ca il placeam... si se purta tot mai urat mi-a spus " sti ceva? du-te de unde ai venit"( adica sa ma mut iar)...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii, nu cred ca te uraste. dar in locul lui si eu eram suparata pentru ca el poate chiar te placea si tu ai plecat fara nici macar sa-i spui...