| anonim_4396 a întrebat:

Am o prietena care are o relatie foarte toxica cu un baiat. O bate, ameninta, se cearta tot timpul, dar nu vrea sa se desparta de el. Sunt impreauna de 3 ani. Nu stiu ce sa-i mai fac sa-si deschida ochii, nu stiu ce argumente sa-i mai aduc. Voi ce ati face in situatia mea?

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

In locul tau as aduce politia, hinghierii si protv-ul la el acasa

| corbulalbrosu a răspuns:

Esti convinsa ca prietena ta nu are orientare sadomasochista?

| Oana92 a răspuns:

Las-o in pace, nu iti mai pierde timpul. Are libertatea de a pleca de langa el oricum si totusi ramane. Inseamna ca ii place, oricat de cretina pare chestia asta. Ce isi face omul cu mana lui...

| WaterDrop a răspuns:

Ii este frica ca nu va gasi ceva mai bun decat el.Aici este problema reala.Incearca sa mergi pe ideea asta.

| Lawliet14 a răspuns:

As incerca sa-i deschid ochii, pana la momentul in care s-ar simti suparata de atitudinea mea.

| UnBroken2016 a răspuns:

Nu as da 2 bani. Daca omul e prost il las asa cum e. Prietena ta este tembela, cauta alta. Va ajunge ca o trepanata aici pe site sa ii bage pe toti la un loc pentru ca este ea tembela si nu cauta unul mai de treaba.

| Robi1444 a răspuns:

Mi-as lua un usp-s, si aia ar fi.