| RobertClaudiu a întrebat:

Am o prietena care este impreuna cu un baiat care nu o suna nu-l intereseaza de ea si ea ar vrea sa fie o relatie delunga durata dar el este indiferent voi ce parere aveti va rog lasati un com

Răspuns Câştigător
| soare a răspuns:

Sa o lase balta adica daca el nu o cauta inseamna ca nu vrea ceva serios:d

1 răspuns:
| zanatecul a răspuns:

Fumeaza un joy cu el si o sa va imprieteniti mai mult decat te astepti, sa vezi dupa aia ce distruge bateria cu telefoane pentru a se cobina