| sKuMpy52 a întrebat:

Am o prietena care este indragostita de un baiat de la noi din clasa.mereu imi cere sfaturi, dar eu nu trec prin asta pentru ca nu plac pe nimeni si nu prea stiu ce sa raspund.imi cere sfaturi de genul: cum sa fac sa ma bage in seama? de ce nu ma place pe mine? cum sa nu ma mai gandesc la el? chestii de genul asta si nu stiu ce sa-i raspun.imi dati o idee?

Răspuns Câştigător
| lory_3551 a răspuns:

Incearca sa te pui in locul ei. ce ai face tu daca ai placea un baiat. ce ai face sa ii atragi atentia. daca nu reusesti spune-i ca nu sti si o sa te inteleaga.eu in locul tau i-as sp ca daca tipului nu ii place de ea el pierde. oricum tu sti mai bine situatia

1 răspuns:
| Libelle a răspuns:

Mda, tu esti acum in situatia in care a fost prietena mea cea mai buna.Eu in love pana peste cap, ei nu i-a placut niciodata de un baiat, ce sa faci? Asa o intrebam eu mereu daca ma place si alte prostii si ea imi canta in struna, bine eu atunci nu realizam.Asa faci cand esti indragostit.Trebuie sa intelegi ca pentru ea conteaza fff mult ce ii spui tu despre respectivul, asa ca spune-i sa stea pe langa el, ca poate o place, vezi tu ce gasesti pe momentwinking