| Bybyiii a întrebat:

Am o prietena pe internet dar am cunoscut`o si in realitate. o stiu de vreun an. Si n`eam dus pe 2 chaturi unul la radio si unul anime. Iar pe radio ea il iubeste foarte mult pe un baiat. si baiatul o iubeste pe ea. vorbesc mereu la telefon si pe mess. Iar pe cel anime mai este un baiat frumos care o place pe prietena mea. Iar ea acum nu stie ce sa aleaga. Dar cu baiatul de pe radio este deja. dar ea se ataseaza si de cel de pe anime. ce`ar trebui sa aeaga big grin?

Răspuns Câştigător
| Iuliana944 a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa se intalneasca cu aman2 dar sa nu stie unu de altu, si sa decida cu care vrea sa ramana, dar sa nu ii dea papucii lui ala dp radio pana nu se asigura ca poate sa fie cu ala dp anime, ca daca ii da papuci lu asta dp radio iar apoi nu o sa poata fi cu ala dp anime o sa ii para rau...parerea mea big grin, oricum dragut din partea ta ca incerci sa iti ajuti prietenabig grin

1 răspuns:
| Ramonyka19 a răspuns:

Pe cel pe careil iubeste eu asa zic.Sau daca nu sa se intalneasca si cu alalalt si sa vada cum este.Si sa stea o vreme cu aman2 sa vada cum decurg lucrurile si cu care i-ar placea sa aiba o relatie cu adevarat.Dar sa faca in asa fel incat ala de pe radio sa nu isi dea seama dar la astalalt sa-i zica ca are iubitdar ca o sa se desparteasca pentru ca sa nu o sune cand e cu celalalt de pe radio sa ii dea de banuit.Si vezi si tu cu care o sa-ti placa mai mult.Succes.Si eu am facut din asteatonguetongue