| cristinutzik a întrebat:

Am o probema cred. De la un timp ma simt foarte nasol. Cad in depresii fara motiv. Simt nevoia sa ascult numai melodii triste si am impresia ca nu sunt fericita si nu ma poate face nimeni fericita.sadCe se intampla cu mine? Si ce ar trebui sa fac in situatia asta?straight facenici nu stiu in ce categorie se incadreaza intrebarea astastraight faceam pus-o aici deoarece categoria asta e cea mai vizualizatastraight face. Va rog ajutati-ma!crying

Răspuns Câştigător
| VodkaCoca a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie, indepartasem toti prietenii mei de mine pana si pe prietenul meu, ma simteam trista simteam ca imi lipseste ceva, desi in realitate aveam tot de ce aveam nevoie, pe mine ma mai macina trecutul, ma gandesc prin cate am trecut si cad in depresii, dar dupa stau si ma gandesc ca sunt alti care au trecut prin mai multe ca mine. Tu trebuie sa iti pui intrebarile si sa iti dai un raspuns " ce iti lipseste? la ce te gandesti cand esti in depresii? ce te macina? prin ce ai trecut?" poate a fost ceva in trecutul tau care inca nu ai reusit sa treci peste, oricum nu merita, fa-ti noi prieteni, distreazate, eventual schimbati look'ul. :*

6 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Asa am patit si eu.Am descoperit ca nu eram multumita de aspectul meu, am slabit si ma simt mult mai bine.Sunt sigura ca tu stii raspunsul la aceasta intrebare, in adancul tau. Ce te determina sa fii trista? Ce iti lipseste?

| devilll a răspuns:

Dar totusi de la ce sa ajuns?
asculta mel evanescence- My immortal vezi deti place eu in asta ma afund

| andreii2 a răspuns:

Asta mi se intampla si mie...Nici eu nu stiu din ce cauza intru in starea asta.

| max_4494 a răspuns:

Pleaca de la ideea ca viata trebuie traita, oricum.Cu depresii sau fara, dar trebuie traita.Si daca ai ajuns in starea asta inseamna ca esti cumplit de singura. Daca ai avea cu adevarat prieteni, ei ti-ar fi simtit starea si sunt convins ca nu te-ar fi lasat sa aluneci pe o asemenea panta.Raspunsul este nu in probleme(toti le avem)ci in cei care le pot rezolva.Incearca sa fii mai pozitiva, mai optimista si vei avea cu totul alte stari.Bafta! Si maine este o zi!

| clauclau_6191 a răspuns:

Incearca votca redbul
o iesire in club sambata...
HCSK poate?