| Adrian_Adi_2000_boec a întrebat:

Am o problema cu o fata... Sunt mereu dragut cu ea o bag in seama mereu, o salut cand o vad stie ca-mi place de ea si ea imi face ochi dulci dar zice ca nu ne potrivim ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Esti un mascul beta un catelus, un mascul alfa ala nu e mereu dragut e indiferent, e inconjurat de multe fete, nu i da atentie mereu, nu o saluta mereu, e alfa tu esti beta provider fara suparare man cand vei ajunge alfa vei vedea ca si fetele isi vor da atentie, problema e ca ele nu vor atentie si indiferenta

4 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Ai vazut filmul "He's just not that into you"?
Nu o interesezi. E simplu. Dar nu iti poate spune in fata chestia asta, tocmai pentru ca esti dragut cu ea si te respecta si te stimeaza si nu vrea sa te raneasca. Dar nu o interesezi.

| peperonies a răspuns:

Sa nu mai fii urat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-o mai baga atata in zeama. Fii indiferent.

| NoRegretsxx a răspuns:

Cauta alta fata pe care sa o bagi in seama happy