| CosminME a întrebat:

Am o problema cu PES 2011 FUNDA!

Am win7, placa video 1gb dedicata, procesor i3 3.0, 4gb ram ddr3, deci ar trebui sa imi mearga, dar imi da o eroare gen :"Pro Evolution Soccer 2011 has stopped working

Windows can check online for a solution to the problem.
Check online for a solution and close the program
Close the program

2 răspunsuri:
| bsb a răspuns:

Aici problema e legata de software, nu Hardware ce ai elencat tu mai sus. Te rog atunci cand mai gasesti asa eroare posteaza detaliile (e un buton cu o sageata in jos pentru a vedea erorrile) aici sau pe mesaj privat mie. Parerea mea, este de competenta Joc-Sistem operativ. Sau software prefacut. cius

| Teo_9177 a răspuns:

Ai luat ceva patchuri de pe siteuri ca mininova