| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema mare, eu sunt virgina si am 16 ani. Cred ca e normal, iar prietenul meu imi face doar orale, eu lui nu. M-am asezat pe penisul lui si am simtit ca e ud, nu avea cum sa fie sperma. El imi bagase un deget in vagin inainte ca eu sa stau pe penisul lui. Amandoi eram in chiloti dar simteam ca e ud. Nu este posibil sa fi ramas virgina de la lichidul ala nu? Era pe exteriorul chilotilor mei. Va rog, fara misto, am nevoie doad de un raspuns.

4 răspunsuri:
| Nextone a răspuns:

Nu are cum sa te dezvirgineze cu lichidul, ca sa te dezvirgineze trebuie sa isi introduca penisul in vaginul tau.

| corbulalbrosu a răspuns:

Singura posibilitate cu privire la un eventual pericol il poate reprezenta prezenta spermei pe degetele lui in momentul in care iti face "degetica" iar tu in acel moment sa fii in perioada fertila. Este oarecum dubioasa acea umezire atat de excesiva incat sa treaca chiar si prin chilotii, iar acel lichid sa fie/provina de la lichidul preejeculator si nu de la sperma autentica. Asezarea ta cu fundul peste chilotii umezi ai prietenului nu este suficienta pentru a exista posibilitatea ca sperma sa treaca si sa ajunga in vaginul, practic pare imposibil sa se petreaca asa ceva. Insa ceea ce am spus chiar la inceput nu se poate exclude in totalitate ca sperma sa ajunga in vagin prin intermediul degetelor. Virgina nu aveai cum sa ramai insa insarcinata da cu conditia ca in acel moment sa fi fost in perioada fertila. Multa sanatate.

| mihai69 a răspuns:

Lichidul nu te poate dezvirgina, evident.

| Doub a răspuns:

Ne vom ruga pentru tine, copilaş. sad